1) Základní informace o kandidátovi:
Jmenuji se Martin Domitra. Narodil jsem se v Novém Jičíně před 20 lety. Nedávno jsem úspěšně složil zkoušku z dospělosti a nyní studuji v překrásné Olomouci, bakalářský obor Ochranu a obnovu životního prostředí. V budoucnu, pokud se mi podaří úspěšně dokončit bakalářské studium, chci studovat magisterský obor Meteorologie a klimatologie, lidově „rosničku“, v Praze. Mé záliby jsou různorodé: lyžuji, chodím do přírody, jezdím na kole, na In-line bruslích, fotografuji, chodím do divadla, čtu knihy a další. Kvůli mému stálému studiu jsem svobodný i bezdětný.

2) Proč kandidujete za Stranu zelených?
Za Stranu zelených kandiduji proto, že má rodina a předci jsou z Příbora. I když jsem 15 let bydlel v Kopřivnici, měl jsem vždy touhu bydlet v Příboře, když mí dědové a babičky bydleli v krásném, klidném Příboře a jezdil jsem za nimi na návštěvu. Dalším důvodem proč kandiduji je, že v Příboře je velký potenciál žít ekologicky a šetřit neobnovitelné zdroje, které v dohledné době mohou dojít.

3) Jak byste charakterizovali město Příbor v jedné větě?
Historické známe město z pohledu psychoanalýzy, ale taky tiché a „mrtvé“ město.

4) Vaše hlavní priorita z programu Strany zelených Příbor?
Má hlavní priorita z volebního programu je omezit světelné znečištění, svítit jen kdy je potřeba, také vysadit více stromů ve městě a otevřít radnici lidem.

5) Vaše oblíbené či životní motto:
Životní krédo? Ne všechny alternativy pro život jsou hrozné, mnohdy jsou lepší než standardní zajeté způsoby života. Je třeba se rozhlédnout a zamyslet se nad sebou, co po sobě zanecháme na Zemi naším potomkům.